Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Şehiriçi Ev Taşıma

Şehiriçi evden eve nakliyat, ofis ve büro taşıma işlemlerini deneyimlerimiz ile uzman ve profesyonel çalışan grubumuz ile taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz. Amacımız sizlere en kaliteli nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaktır. Şehiriçi evden eve nakliyat konusunda profesyonel çözümler üretmek kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliyat işlemini uzman kadromuzla, kaliteli, hızlı ve güler yüzlü şehiriçi evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz.

Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık sırasında dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli Şehiriçi nakliyat firmasını bulmaktır. Bir çok Şehiriçi evden eve nakliyat firmaları büyük Şehiriçi nakliye firmaların isimlerini taklit ederek müşterileri mağdur etmektedir. Sizin içiniz rahat olsun diye biz sizin yerinize Şehiriçi nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Yıllardır Şehiriçi evden eve nakliyat sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz. Egekur Evden Eve Nakliyat, nakliyat tecrübesi ile ilden ile nakliyat alanında bir lider.

Şehiriçi ev taşımalarında evinizde bulunan tüm eşyalarınız herhangi bir kırılma ve çizilmeye karşın A dan Z ye baloncuklu naylon ( havalı naylon) ile paketlemesi gerçekleştirilir. Mobilyalarınız uzman mobilyacımız tarafından demonte ve montaj işlemleri gerçekleştirilir. Askılı elbiseleriniz özel askılı dolaplarla taşıması yapılır. Evinizdeki kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılarak mukavemeti yüksek karton kolilere konulur. Kirlenme riski oluşabilecek eşyalarınız öncelikli olarak streç film ile sarıldıktan sonra yine kullanmış olduğumuz baloncuklu naylon ile paketlemeleri gerçekleştirilir.

Amacımız siz değerli müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve sizleri referanslarımız arasında görmektir. Tüm çalışmalarımız bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Şehiriçi Ev Taşıma  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Kur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır