Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Haberler

İstanbul Köyceğiz Parça Eşya Taşıma

Ege Evden Eve Nakliyat firmaları arasında şüphesiz birinci konumda olan firmamız sizlere İstanbuldan Köyceğize taşınmanızda yardımcı olmaktadır. Türkiyenin dört bir tarafına hizmet veren firmamız, Muğla ilinin güzel tatil beldelerinden biri olan Köyceğiz ilçesine de komple ve parça ev eşyası taşıma hizmeti vermekte.

Kaliteli hizmet almayı herkes benimser. Ama bazen çok büyük ücretler ödeyerek kaliteli hizmet almadığımız durumlar olmuştur. Biz firma olarak bu olumsuzluklara karşı sizlere söz verdiğimiz doğrultuda tüm hizmetleri yerine getirmekteyiz. Tüm çalışma sistemlerimiz web sitemizde mevcut. Ayrıca eşyalarınızın taşınacağı aracı dahi web sitemizde inceleyebilirsiniz. Sizlere bu imkanı sunan ender nakliyat firması vardır. Genelde kopya resimler, fotomontaj araçlar web sitelerinde sergilenir. Böyle bir firmamın sizlere vereceği hizmet soru işaretleriyle doludur. 

İstanbul evden eve nakliyat sektöründe lider olan firmamız İzmir ve Bodrum Şubeleri ile tüm EGE bölgesine parça eşya taşıması yapmaktadır. Sizlerde Köyceğize göndermek istediğiniz kısmi eşyalarınızı EGEKUR Nakliyat kalitesi ile taşıtmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Parsiyel eşya taşıma alanında uzmanlaşmış olan firmamız yazlık eşya, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası gibi parça yada kısmi eşyalarınızı sigortalı olarak evinizden alıp yine evinize teslim etmekteyiz.

Köyceğiz evden eve nakliyat, parça eşya hizmeti almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. 7/24 çalışan müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

(20.03.2013)
Copyright 2010 © Ege Kur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır