Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Hakkimizda

Kuruluşumuz 1990 yılların başına dayanmaktadır. Kuruluş amacımız müşterilerimize eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve çağdaş standartlarda nakliye hizmetleri sunmaktır. Nitekim zaman içerisinde hedeflediğimiz bu çizgiyi yakalamış bulunup ve hatta bu çizginin üzerinde bir hizmet vererek sorumluluk duygusu içerisinde siz değerli müşterilerimize taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. 

İstanbul Kartal da kurulan firmamız kurulduğu ilk zamanlar evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri vermekteydi. Firmamız şu an evden eve nakliyat, ofis taşıma, piyano ve para kasası nakliyatı, depolama, şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri, banka, fuar malzemeleri taşımacılığı yapmaktadır.

İstanbul ve İzmir şehiriçi ve şehirler arası evden eve taşımacılık için uygun koşullara sahip ve tam donanımlı ekiplerimiz ve nakliyat araçlarımız her zaman hazırda beklemektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde eşyalarınızın tümünü sigortalayarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Firmamızın şu an merkezi yine Kartal da bulunmaktadır. Taşınmalarınızla ilgili merkez ve şubelerimizden bize ulaşabilirsiniz. Kısaca hizmetlerimiz ev taşıma, İstanbul kiralık eşya depolama hizmeti, ofis taşıma, şehirlerarası ve şehiriçi nakliye hizmetleridir.

Bizi tercih eden ve bundan sonra da tercih edecek tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz...

Hakkimizda  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Kur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır