Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Evden Eve

Evden eve nakliyat alanında çalımalarımızı güvenli bir şekilde ve özenle sürdürmekteyiz. Evden eve nakliyat yoğun talep alan hizmetlerimizden biridir. Çünkü herkes belli dönemlerde ihtiyacları doğrultusunda bir yerden başka bir yere taşınma gereksinimi duyabiliyor ve bu anlamda yardıma bizler, nakliyat şirketleri koşuyoruz.

Ancak evden eve nakliyat işini üstlenen firmayı iyi seçmeniz en önemli nokta olacaktır, çünkü bu sektörde kendini kurumsal şirket niteliğinde tanıtıp ihtiyacınıza cevap veremeyecek kadar salaş ve profilde göründüğü gibi olmayan, işini özensiz ve eksik yapan bir çok firma bulunmakta. Yani tercih yapmadan önce, birlikte çalışacağınız firmayı muhakkak tanıyın, araştırın ve o şekilde seçim yapın.

Evden Eve Nakliyat işleminde öncelikli olarak firmamızla iletişime geçmeniz durumunda sizlerden eşya miktarı, taşınılacak katlar ve taşınılacak mesafe hakkında genel bilgi istenilir. Telefon görüşmesi yaptığınız müşteri temsilcimiz sizlere ortalama bir fiyat belirtmektedir. Kabul etmeniz dahilinde sizlerinde müsait olduğu bir zaman diliminde eskperimiz evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı detaylı olarak görmüş olur. Bu noktada eskperimiz siz müşterilerimize taşıma esnasında tarafınıza sunulan hizmetleri detaylı olarak anlatır. Anlaşma sağlanması durumunda karşılıklı sözleşme yapılır ve istediğiniz gün ve saate eşyalarınız firmamız tarafından alınıp yeni evinize yerleştirme işlemi yapılır. 

Egekur olarak paketlemede havalı naylon(kraft kağıt) kullanılmakta. Evinizdeki tüm eşyalar havalı naylonlar ile paketlenir. Kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlara sarılıarak mukavemeti yüksek karton kolilere yerleştirilir. Askılı elbiseleriniz özel olarak firmamız tarafından yaptırılan Askılı dolaplarla taşıması yapılır. Yeni evinizde tüm paketlenmiş malzemeler sökülür ve istediğiniz şekilde evinizde yerleştirilmesi yapılır. Demontesi yapılan dolaplarınızın montaj işlemi yapıldıktan sonra elbiseleriniz tekrar yerlerine yerleştirilir.

Ayrıca beyaz eşyalarınızın tesisat bağlantıları  yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

Evden Eve   Resimleri

Copyright 2010 © Ege Kur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır