Hızlı ve Hasarsız Taşımacılık

* Hasarsız nakliye garantisi

* Güleryüzlü uzman kadro

* Özel tasarımlı araçlar

* Özenli paketleme

Kredi Kartına Ev Taşıma İmkanı

 

Ziyaretçi Sayfası

Ziyaretçi Sayfasına birşeyler yazmak istermisiniz ?..

İllerimizi Tanıyalım

 

Bodrum Evden Eve Nakliyat

Egekur evden eve nakliyat olarak Bodrum şubemiz ile tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye geneline evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız şehirlerarası ev taşıma araçları ile Ege bölgesindeki tüm ilçelerde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Yapmanız gereken sadece taşıma tarihinizin belli olmasından itibaren 7 gün öncesinden rezervasyon yapmanız. Bu noktadan sonra gerekli tüm planlamayı firmamız yürütür ve taşıma işleminiz planladığı şekilde gerçekleştirilir. Bodrum evden eve nakliyat ,  bodrum evden eve nakliye, bodrum taşımacılık ve ofis taşıma işlemleriniz sorunsuz ve garantili olarak gerçekleştirilir.

Şehirlerarası olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimiz Allıanz sigorta güvencesinde olup bunun dışında evinizde bulunan tüm eşyalarınız herhangi bir kırılma ve çizilmeye karşın A dan Z ye baloncuklu naylon ( havalı naylon) ile paketlemesi gerçekleştirilir. Mobilyalarınız uzman mobilyacımız tarafından demonte ve montaj işlemleri gerçekleştirilir. Askılı elbiseleriniz özel askılı dolaplarla taşıması yapılır. Evinizdeki kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılarak mukavemeti yüksek karton kolilere konulur. Kirlenme riski oluşabilecek eşyalarınız öncelikli olarak streç film ile sarıldıktan sonra yine kullanmış olduğumuz baloncuklu naylon ile paketlemeleri gerçekleştirilir.

Amacımız siz değerli müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve sizleri referanslarımız arasında görmektir. Tüm çalışmalarımız bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Bodrum evden eve nakliyat hizmeti için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bodrum Evden Eve Nakliyat  Resimleri

Copyright 2010 © Ege Kur Evden Eve Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır